Падението на Интер продължава (видео)

17:33

Миланският гранд Интер продължава с изключително неубедителните си изяви в италианската Серия А. Днес „нерадзурите” инкасираха четвърта поредна загуба, след като пред обидно малко публика отстъпиха на своя "Сан Сиро" с 1:2 от състава на Сасуоло. Така въпреки треньорската рокада от преди броени дни, когато бе уволнен Стефано Пиоли, Интер продължава да не може да намери пътя към победите, като интеристите са в серия от осем мача без успех в Калчото.

Иначе гостите от Сасуоло стигнаха до победата след две попадения на Пиетро Йемело съответно в 37-ата и 51-ата минути. Единственият гол за домакините реализира Едер в 70-ата минута.

В класирането Интер остава на осмата позиция с актив от 56 точки, докато Сасуоло е 13-и с 43.