Реал Мадрид не пожали Гранада (видео)

20:58

Отборът на Реал Мадрид разби с 4:0 изпадналия Гранада в среща от 36-ия кръг на Ла Лига, играна на "Лос Карменес".

Белите се развихриха през първото полувреме, когато точни бяха Хамес Родригес (3' и 11') и Алваро Мората (30' и 35'), а след почивката направиха куп пропуски. С победата Реал се изравни с Барселона на върха, като Лос меренгес имат и мач по-малко.

Зинедин Зидан даде почивка на голяма част от основните си футболисти и гласува доверие на футболисти като Данило, Фабио Коентрао и Хамес Родригес. "Бялата" атака беше оформена от Лукас Васкес, Алваро Мората и Марко Асенсио.

Така Реал вече мисли за реванша в Шампионската лига с Атлетико Мадрид.

Стартови състави:

Гранада: Очоя; Фулкие, Хонгла, Ингасон; Гастон Силва, Кърхин, Ангбан, Андреас Перейра, Куенка, Али Майе; Рамос

Реал Мадрид: Касия; Данило, Начо, Рамос, Коентрао; Ковачич, Каземиро, Хамес; Лукас, Мората, Асенсио