Новак се подигра с Интер (видео)

18:16

Интер претърпя срамна загуба с 1:2 при гостуването си на борещия се за оцеляването си новак Кротоне.

Марко Гуида бе главният арбитър на срещата от 31-я кръг на Серия А.

В 18-та минута съдията отсъди дузпа в полза на домакините. Фалчинели пое отговорността да стреля от бялата точка и реализира. Четири минути по-късно отново централният нападател на Кротоне се разписа, а асистенцията бе на Трота.

В 65-та минута Д`Амброзио върна едно попадение, но това не се оказа достатъчно за възпитаниците на Стефано Пиоли, които записаха втора поредна загуба.

Междувременно, Рома записа класическа победа при гостуването си на Болоня. Фацио, Салах и Един Джеко се разписаха за "вълците". Възпитаниците на Лучано Спалети остават на 6 точки зад лидера Ювентус.

Милан пък сгази Палермо с 4:0 на "Сан Сиро". Сусо, Пашалич, Бака и Делуфеу вкараха за "росонерите", които водеха с 3 гола разлика още преди края на първата част.

Ивайло Чочев започна като титуляр за сицилианците и изигра цял мач.