Дузпа в последната минута спаси Евертън

19:03
Отборът на Евертън постигна първата си победа от началото на сезона, след като в среща от 4-я кръг на английската Висша лига надделя над тима на Уигън като домакин. На стадион "Гудисън Парк" двата тима завършиха при резултат 2:1, а победното попадение за "карамелите" падна в 90-а минута.

Пол Шарнър изведе гостите напред в резултата с гол в 57-а минута на среща, а 5 минути по-късно френският нападател на Евертън Луи Саха възстанови равенството.

Победното попадение за "карамелите" отбеляза Лейтън Бейнс от дузпа в даденото от съдията продължение.

Така вече отборите на Евертън и Уигън вече имат по три точки в класирането на английската Висша лига.