Атлетико продължи победния си ход в Примера (видео)

10:03

Атлетико Мадрид записа четвърта поредна победа в испанската Примера дивисион, след като в среща от 29-ия дюшекчиите се наложиха като гост с 2:0 над състава на Малага.

Коке изведе столичани напред в 26-ата минута, след като бе изпуснат от защитата на домакините и с прецизен удар в долния десен ъгъл на вратата матира Карлос Камени. В 74-ата минута играчите на Диего Симеоне си гарантираха спечелването на трите точки, реализирайки втори гол. Този път негов автор бе левият краен бранител Филипе Луис, който се разписа, завършвайки страхотна многоходова акция на своя тим.

С успеха Атлетико се изкачи на третата позиция във временното класиране с актив от 58 точки, с една повече от четвъртия Севиля, който обаче е с мач по-малко. Малага пък инкасира четвърта загуба в последните си пет мача, заемайки 16-а позиция с 27 пункта.

Malaga 0 Vs 2 Athletico Madrid от ملخصات - Mol5sat на Rutube.