Тотнъм победи Бирмингам в последната минута, Сток удари Съндърланд

18:59
Тотнъм победи новака Бирмингам с 2:1 у дома в мач от 4-я кръг на Премиър лийг и се изравни с Челси на върха в класирането.

Питър Крауч откри за "шпорите" в 72-а минута, но само три по-късно Лий Бойър изравни. Аарън Ленън в 90-а минута донесе успеха на своите.

Сток Сити победи у дома Съндърланд с минималното 1:0.

Двата тима изиграха равностоен мач, който не блестеше с добри технически изпълнения. Съперниците се опитваха с високи центрирания да застрашат противниковата врата. Дейв Китсън в 43-а минута бе автор на единствения гол в мача. "Черните котки", които през това лято значително подсилиха състава си, опитаха да обърнат мача през второто полувреме, но домакините се защитаваха добре и не позволиха изравняване.

Уулвърхямптън и Хъл Сити завършиха 1:1 в друг мач от днешната програма на Висшата лига. Джовани откри за гостите още в 3-а минута, но Ричард Стермън изравни в 46-а.

Блекбърн и Уест Хям не успяха да си отбележат гол и приключиха двубоя по между си при резултат 0:0.