Барса разби Селта с 5:0 и отново излезе начело (видео)

23:41

Отборът на Барселона разгроми като домакин Селта де Виго с 5:0 и си върна лидерската позиция в класирането на испанската Примера дивисион.

Аржентинската суперзвезда Лионел Меси откри резултата в полза на каталунците в 24-ата минута, а малко преди края на първото полувреме Неймар удвои аванса на своя тим.

В 57-ата минута Иван Ракитич направи преднината на Блаугранас класическа. Последваха още две попадения за Барса през три минути. Самуел Умтити се разписа за 4:0, а Меси имаше честта да закрие головата фиеста на "Камп Ноу".

С мач повече Барса отново излезе начело в класирането с 60 точки, следван от Реал Мадрид с 59. Селта пък заема 10-а позиция с 35 пункта.

All Goals & Highlights HD - Barcelona 5-0 Celta... by Live1Goals