Реал се върна на победния път след бой над Ейбар (видео)

19:47

Отборът на Реал Мадрид постигна изразителна победа с 4:1 като гост на Ейбар и се върна на върха в класирането на испанската Примера дивисион.

Белите започнаха мача много силно и още в 14-ата минута Карим Бензема откри резултата. Отново френският нападател бе точен за 2:0 в 25-ата минута, а 4 по-късно Хамес Родригес направи преднината на Кралския клуб класическа.

В 60-ата минута Марко Асенсио покачи на 4:0. Домакините все пак успяха да стигнат до почетно попадение, дело на Рубен Пеня в 72-ата минута.

Така преди изиграването на другите двубои от 26-ия кръг на Ла Лига, Реал води еднолично в класирането с 59 точки, докато Ейбар остава на 7-а позиция с 39.

Eibar vs Real Madrid 1-4 - All Goals & Extended... by esprit-foot