Жребият е хвърлен, вижте 1/8-финалните двойки в Лига Европа

14:33
Жребият е хвърлен, вижте 1/8-финалните двойки в Лига Европа

Отборът на Манчестър Юнайтед ще срещне руския Ростов в 1/8-финалите на турнира Лига Европа, отреди тегленият днес жребий.

 

Червените дяволи ще гостуват в първия мач на 2 март и ще приемат съперника си на "Олд Трафорд" седмица по-късно. 

 

Отстранилият българския шампион Копенхаген ще се изправи срещу Аякс, а на 1/8-финалите ще има и изцяло немско дерби – Шалке 04 срещу Борусия Мьонхенгладбах. 

 

Два от фаворитите в надпреварата – Лион и Рома, също бяха събрани от жребия.

 

Ето всички 1/8-финални двойки в Лига Европа:

 

Ростов - Манчестър Юнайтед
Лион - Рома 
АПОЕЛ - Андерлехт
Селта - Краснодар
Шалке 04 - Борусия (Мьонхенгладбах)
Олимпиакос - Бешикташ
Гент - Генк 
Копенхаген - Аякс

Булевард

За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител!

Регистрация

Коментари

Vidich
25.02.2017 10:08

Лион????? Лион освен,че няма да се класира,няма да спечели нито един от двата мача...Рома продължава *beer*

pepps73
25.02.2017 08:12

Интересни сблъсаци като за 1/8 финал.

k0stadinov
24.02.2017 23:43

МЮ ,Рома , Андерлехт , Селта , Борусия (Мьонхенгладбах) , Бешикташ , Гент, Аякс.

javorrrrr
24.02.2017 19:32

Бахти жребия:
Германия-Германия
Белгия-Белгия
Турция-Гърция

simi91
24.02.2017 19:24

що ли ми се струва, че при липсата на Севилия, Селта ще спечелят *lol*

Amateur2018
24.02.2017 18:52

Само да не подценим мача и да не отпаднем... Парадоксално е, но ЛЕ е много по-лесният ни начин да се класираме за ШЛ отколкото да влезем в топ 4. Искрено се надявам най-накрая да се хвърлим здравата за този турнир. Тотнъм, Севиля, Пуул, БВБ ги няма, така че не виждам отбор, който може да ни спре. Всичко зависи от мотивацията ни.

rooney_fen_256
24.02.2017 18:30

Между другото, Олимпиакос - Бешикташ ще е много тежък мач. Представете си гръцки срещу турски фенове...

Reyes_de_Europa
24.02.2017 17:08

Според мене ще продължат: Ростов, /в случай че Юнайтед не се хвърли сериозно/, Лион, Андерлехт, Селта, Борусия, Бешикташ, Гент, Аякс.

bavareca1977
24.02.2017 20:08

Няма нищо шокиращо и неочаквано от отпадането на Виола.Треньорът на Гладбах-Дитер Хекинг,беше треньор на Волфсбург миналия сезон,когато победиха Реал Мадрид с 2-0,а можеше и повечко да е.На реванша липсата на опит им попречи да изхвърлят Реал.Немските вълци за първи път бяха на четвъртфинал в Ш лига и затова логично отпаднаха от Реал.Ако си гледал -и в двата мача Гладбах имаха огромно предимство относно владение на топката и създадени положения.В Германия изпуснаха много положение германците и Виола типично по италиански ги наказа.На реванша,преди Фиорентина да открие резултата около 10 минута,Борусия удари напречната греда и пропусна още 2 чисти положения.Веднъж отприщили се,нямаха спирка.Хекинг е много добър треньор,а е начело на Гладбах от около месец.Тепърва ще ги развива и ще налага неговия стил.Догодина най-добре ще го видим,все пак трябва време.

El_Fenomeno_9
24.02.2017 19:00

Не знам какво толкова възнасят Лион, признавам че съм им гледал само десетина цели мачове и не ме впечатлиха особено и не знам на какво се дължи тази победа снощи, но първия мач както биха азе с разлика, така можеха да паднат дори с по-голяма, но Рома са твърде непредвидими и както очаквах да смажат Порто, така и тук може да се сгромолясат макар да показват голям тактически прогрес. Шокиран съм само от загубата на другия ми любим отбор Фиорентина и то не защото очаквам много от тях, а заради начина, по който загубиха, но от първите мачове на ментето с трагичните трансфери и не виждам нищо светло и за напред с него

sdw
24.02.2017 17:49

Мисля, че Моу ще се хвърли за ЛЕ. Също мисля, че Рома е с класа над Лион.

sdw
24.02.2017 16:55

ЛОЛ... Гент-Генк; Шалке-Гладбах; Олимпиакос-Бешикташ ...

NoDiggity
24.02.2017 15:59

Наистина много скучен жребии... единствено Лион-Рома приковава внимани. Надявам се фаворитите да продължат и на 1/4 финалите да са по-интересни сблъсаци.

bacardy_breezer
24.02.2017 15:20

Според мен напред продължават
Юнайтед
Лион
Андерлехт
Краснодар
Шалке
Бешикташ
Гент
Копенхаген

Stratievv
24.02.2017 15:06

Мачовете са на 9-ти март , а не на 2-ри както пише в статията.

Rock_Revolution
24.02.2017 14:59

Добре, че Севиля не е този сезон в ЛЕ, че да остави шанс и на другите отбори да я спечелят. *joking*

bacardy_breezer
24.02.2017 15:09

Ти остави майтапа, но Севиля ако беше в компанията на тези отбори, шансът за поредна купа беше доста голям. Наистина качествените отбори на 1/8 финала се броят на пръсти тази година. Миналата година беше мазало - Виляреал, Севиля, Валенсия, Базел, Атлетик Билбао, Фенербахче, Шахтьор Донецк, Юнайтед, Тотнъм, Ливърпул, Борусия Дортмунд, Лацио, Леверкузен... В момента има един Юнайтед, Рома, Лион и Шалке....

Good0ne
24.02.2017 14:52

Догодина дано Лудогорците да играят срещу отбор като Манчестър Юнайтед. *beer**smile**goal*

vanko_liverpool
24.02.2017 14:36

По-безинтересен сезон на ЛЕ надали е имало...Единствено Юнайтед и Рома са по-класните отбори, другото всичко посредствено.