Ибра няма спирка, Юнайтед продължава напред за ФА Къп (видео)

20:30

Отборът на Манчестър Юнайтед се класира за четвъртфиналите на ФА Къп, след като победи втородивизионния Блекбърн Роувърс на "Иууд Парк" с 2:1.

Домакините поведоха в резултата в 17-ата минута чрез Дани Греъм, но малко по-късно Маркъс Рашфорд възстанови равенството и фиксира крайното 1:1 за първото полувреме.

След почивката мениджърът на червените дяволи Жозе Моуриньо извърши няколко промени в състава си и по този начин преобрази играта на своя тим. Точно след час игра Специалния направи победния си ход, пускайки в игра две от звездите си Пол Погба и Златан Ибрахимович. Именно шведският нападател отбеляза попадението за успеха на Юнайтед в 75-ата минута. Това бе дебютен гол за Ибра в турнира и общо 24-и с червената фланелка от началото на сезона.