Реал Мадрид не се затрудни срещу Еспаньол (видео)

19:03

Отборът на Реал Мадрид продължи победния си ход срещу Еспаньол и увеличи преднината си на върха в класирането на испанската Примера дивисион на 4 точки.

Белите спечелиха на "Сантяго Бернабеу" с 2:0, като успехът днес бе четвърти пореден за Кралския клуб в Ла Лига.

Наставникът на Лос Галактикос Зинедин Зидан извърши много промени в титулярния си състав в сравнение с мача с Наполи в Шампионската лига през седмицата и даде шанс за изява на футболисти като Касия, Начо, Мората и Васкес.

Иначе Реал поведе чрез Мората в 33-ата минута, а крайният резултат оформи завърналият се след дълго отсъствие заради контузия уелски национал Гарет Бейл, който се разписа в 83-ата минута.

Така Реал Мадрид вече има 52 точки на върха и с два мача по-малко води пред най-близкия си преследвач Барселона с 4, докато Еспаньол остава на 9-а позиция с 32.