Юнайтед се доближи до топ 4 след бой над Уотфорд (видео)

18:56

Манчестър Юнайтед спечели домакинския си мач срещу Уотфорд с 2:0 и се доближи на точка от топ 4.

Робърт Мадли бе главният съдия на мача от 25-я кръг на английската Висша лига.

Хуан Мата зарадва феновете на "Олд Трафорд", откривайки резултата в 32-та минута. Головият пас бе дело на Антонио Марсиал.

Френският нападател затвърди доброто си представяне, като реализира в 60-та минута след асистенция на Ибрахимович. Така бе оформен крайният резултат.

11.02.2017 20:30

Честито да ни е. Предвид резултата между Тотнъм и Пуул към момента, то се доближихме на 2т. от третото място, а при добро стечение на обстоятелствата, може и на 2т. от второто място.

Amateur2018
11.02.2017 23:06

Нека да видим след равен брой изиграни мачове, приятел. Нека да видим и Сити какво ще направят утре. Но реално, Пуул ни направиха голяма услуга с тази си победа. Както го написах в темата на Юнайтед, предпочитам да сме на 6-то място и на 2 (или 3, според зависи) точки от второто място отколкото на 4-то място и на 10т. зад третото.

Manchester4o
11.02.2017 21:58

И това е така,но ако играем както играхме последните 2 мача,няма да ме притеснява че сега сме 6-ти