Партизан се добра до реми в контролата срещу Левски (видео)

18:48

Отборът на Левски завърши наравно 1:1 със сръбския гранд Партизан в последната си контрола от подготвителния лагер в Кипър. „Сините” изиграха добър двубой, в който въпреки че имаха предимство над своя съперник, не успяха да стигнат до победата.

След нулево равенство на почивката, Роман Прохазка даде преднина на българския тим, разписвайки се в 55-ата минута. Словакът се възползва от грешка на вратаря на „гробарите” и от чиста позиция вкара за 1:0.

В 69-ата минута сърбите стигнаха до равенството след гол с глава на Джордже Йованович.

Днешният двубой бе последна проверка за Левски преди подновяването на сезона в Първа лига. В първия си мач след паузата „сините” гостуват на Пирин в Благоевград. Срещата е на 18 февруари (събота) от 15.00 часа на стадион „Христо Ботев”.

ЛЕВСКИ - ПАРТИЗАН 1:1

1:0  Прохазка (57)

1:1 Йованович (69)

ЛЕВСКИ: Боян Йоргачевич, Давид Яблонски, Димитър Пиргов, Веселин Минев, Георги Костадинов, Антон Огнянов, Роман Прохазка, Мехди Бурабия, Франсис Нар, Бабатунде Адениджи, Антонио Аниете

Резерви: Кръстев, Шейтанов, А.Александров, Сандберг, С.Александров, Де Ноойер, Краев, Юруков, Сукуна, Сейди