Киево изненада Лацио, Интер мачка последния (видео)

00:23

Лацио загуби от Киево в мач от 22-ия кръг на Серия „А“. Двубоят, който се проведе на стадион „Олимпико” в Рим, завърши при резултат 0:1.

Това бе втора поредна загуба за „римските орли”, а Киево прекъсна серията си от три поредни поражения.

До победата се стигна след късен гол на 25-годишния Роберто Инглезе, който отбеляза в 90-ата минута след асистенция на Масимо Гоби.

Лацио е четвърти в класирането с 40 точки, Киево стана десети с 28. В следващия си мач Лацио гостува на Пескара, а Киево приема Удинезе.

В късния съботен мач пък Интер продължи чудесната си серия, след като записа класическа победа като домакин на Пескара.

Roberto Insigne Goal HD - Lazio 0-1 Chievo... by marcelinocortese