Още изненади за Купата на Англия, Челси и Ман Сити с убедителни победи (видео)

19:38

Отборът на Челси постигна убедителна победа с 4:0 като домакин на втородивизионния Брентфорд и се класира за 5-ия кръг в турнира за ФА Къп.

Вилиан да Силва откри резултата в 14-ата минута, а малко по-късно Педро Родригес покачи на 2:0. В 69-ата минута Бранислав Иванович направи преднината на сините класическа. Крайният резултат оформи Миши Батшуай с гол от дузпа в 81-ата минута.

Манчестър Сити също продължава напред в турнира след класически успех като гост на Кристъл Палас. Попаденията за гражданите отбелязоха Рахим Стърлинг ('43), Лирой Сане ('71), Яя Туре ('93).