Барса не допусна изненада за Купата на краля (видео)

00:13

Барселона се класира на 1/2-финалите на турнира за Купата на краля в Испания, след като разгроми Реал Сосиедад с 5:2 в мача-реванш. Първата среща в Сан Себастиан завърши с успех 1:0 за Барса и така с общ резултат 6:2 каталунците продължават напред.

Първият гол в мача отбеляза Денис Суарес в 17-ата минута. Второто попадение падна в 55-ата минута, когато Лионел Меси реализира от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Неймар. В 63-ата минута Хуанми вкара за Реал Сосиедад, като успя да прехвърли технично Силесен. Само минута по-късно Луис Суарес отбеляза трети гол за Барселона. В 73-ата минута гостите намалиха чрез Вилиан Жозе.

Голове на Арда Туран и Денис Суарес между 80-ата и 82-ата минута обаче окончателно отказа гостите да търсят нещо в този мач.