Ман Юнайтед падна, но ще играе финал за Купата на лигата (видео)

23:45

Хъл Сити победи в домакинството си Манчестър Юнайтед от 1/2-финала за Купата на лигата. Двубоят на стадион "Кингстън Къмюникейшънс" приключи при резултат 2:1 за тигрите.

Домакините откриха резултата с гол на Том Хъдълстоун от дузпа в 36-ата минута, но в 66-ата Пол Погба изравни. В 85-ата минута Омар Н'Иасе отново изведе тигрите напред, с което оформи крайното 2:1 за Хъл Сити.

Така съставът на Жозе Моуриньо се класира на финала на турнира с общ резултат от двата мача 3:2 в негова полза.

Wolf1
27.01.2017 15:03

Слаба, вяла игра! Важното е, че сме на финала!

vaskooo
27.01.2017 12:44

Не успях да намеря статистика от колко сезона Юнайтед не са оглавявали листата с най-много отсъдени дузпи в тяхна полза. Статистика стига до сезон 2002/2003 и до тогава нито 1 сезон Юнайтед не е на първо място, с най-много спечелени дузпи. Кой знае и колко преди това. Така че абсолютно всяко мрънкане е неоснователно. Този сезон от 20 отбора са на 18 място! с една едничка дузпа в тяхна полза и 4 против тях. Първи са Ливърпул, след това Сити, Тотнъм и Арсенал. Да си знаете когато много лаете и вижте отново репортажа от този мач какво се казва да те ощетяват. После отново вижте репортажа от миналия мач срещу Стоук , където 2 100%-ови дузпи не се свириха и т.н. и т.н. *smile*

WR2010
27.01.2017 10:41

Само немога да разбера как от един мач се определя кой отбор става за ШЛ и кой не

marinov_user
27.01.2017 10:00

Съотношението цена на отбора - качество на отбора в Манчестър Юнайтед ми се струва че е доста неадекватно. Може би ще успеят да спечелят купата на Англия - иначе няма как да стигнат до Лига Европа. Не заслужават в никакъв случай Шампионска лига

RedDevils1878
27.01.2017 08:17

Много слаба игра по скоро разочароваща .Нека сега критиците да кажат,че съдията свири за нас .