Селта довърши Реал в зрелищен мач на "Балаидос" (видео)

00:14

Отборът на Селта де Виго довърши започнатото в четвъртфиналния сблъсък с Реал Мадрид за Купата на Краля в Испания. След изненадваща победа с 2:1 на "Сантяго Бернабеу", сега небесносините записаха равенство 2:2 и с общ резултат 4:3 от двата мача се класираха за полуфиналите на турнира.

Иначе головото дуело на "Балаидос" започна в самия край на първото полувреме, когато Данило от състава на Кралския клуб си отбеляза автогол. Белите отвърнаха чрез Кристиано Роналдо в 62-ата минута.

Надеждите на футболистите на Реал да вкарат мача поне в продължения угаснаха в 85-ата минута, когато Даниел Ваас отново изведе Селта напред в резултата. Бързият отговор на Лукас Васкес точно в края на редовното време обаче се оказа без значение и неговият тим приключи участието си в турнира.

All Goals & highlights HD - Celta Vigo 2-2 Real... by Live1Goals

Reyes_de_Europa
26.01.2017 14:14

Без 7 основни играчи, и то бих казал по-основни от тези основни дето са здрави се справихме прилично и само малшанс в някои ситуации попречиха да продължим. То щеше да е достатъчно само Дани Карвахал да беше играл вместо Данило и щяхме да се класираме. Отпадането си има и позитиви. Спестяваме два трудни полуфинали в доста осакатен състав и си гледаме само шампионата и ШЛ. В случай че стигнеме финал в ШЛ щеше да е по-добре да не сме на финал за купата на краля защото той по програма е точно преди финала в ШЛ и не е добра идея да се играят два тежки финала един след друг. Специално на мене требъла никога не ми е бил фиксидея. Предпочитам отбора ми да печели редовно поне по един трофей отколкото да има два требъла и 50 нулебъла, а специално Реал е отбора с най-малко нулебъли в историята. Купата ни е била реална цел само когато сме били аут от другите две надпревари, а сега там имаме добри шансове и един от двата трофея ще ме задоволи напълно.

ComsteR
26.01.2017 13:38

Аз съм шокиран от Зидан. След като загубихме 2 мача с формацията 3-1-4-2 , той заложи на нея за трети пореден мач и пак не спечели, ясно е, че липсата на Модрич,Варан,Марсело,Карвахал и Бейл е осъзаема, но за това сме Реал... За да се справяме с трудностите. По-добре щеше да е, Данило си беше изкарал червен преди началото на мача. Този дори не мога футболист да го нарека, е по-зле и от Кедира и Уутгад взети заедно. Бензема е статист, Роналдо ръкомаха повече от колкото играе с топката, а на Асенсио не му беше ден просто. Защитата ни е на нивото на Нефтохимик за момента, и победата в събота не е много много сигурна.

sdw
27.01.2017 10:54

Ти не си гледал мачове на Реал явно. Ние играем превъзходно, ти мач на Реал май само по БТВ екшън си гледал ...

ComsteR
26.01.2017 14:41

Е чакай е, вие да не играете винаги добре? Винаги има спадове, заслужено Селта си продължи напред, но грешникът за мен е Зидан. Имаме едно младо момче в школата което е класи над това дърво Данило. Късмета ни покри срещу вас и Севиля, другите мачове заслужено си ги спечелихме с всякаква статистика в наша полза. Може би и срещу Валенсия ни покри леко, но това е футбола. Както можехме да сме аут от Севиля, така можеше да сме на 1/2 днес. Все пак съм на мнение, че загубите дойдоха на време, Модрич,Карвахал,Варан и Марсело ще са готови за най-важните ни мачове през сезона, Бейл също се възстановява с бързо темпо, и ще се върне доста преди Април. Коментарът ми е освен до теб и до Рейес.

26.01.2017 14:29

Късмета е част от футбола, но в 40 мача не може да се твърди че са само на късмет. в някои от тях имахме късмет с късни голове, но го имаше и обратното, а именно липса на късмет. В двата мача с Дортмунд ни изравняват в 89 минута, Лас Палмас ги надиграхме и след грешка ни изравниха в 89 минута, на Севиля водехме и един нелеп автогол и после груба колективна грешка в 93 минута обърнаха мача, Ейбар също имаха късмет да измъкнат точка на Бернабеу, снощи Селта имаше късмет избита от Касия топка да попадне в крака на Данило и от там в мрежата, а пък Реал нямаше късмет при двете греди на Роналдо в рамките на 5 секунди. Така че късмета някога е с тебе, друг път е против тебе, но аз отдавна не помня случай отбор от водещо първенство, направо да си го кажем най-силното клубно първенство да е завършвал годината със само 2 загуби, а Реал изигра над 60 мача през 2016г. Проблема на Реал е че от май месец няма изигран един мач в титулярен състав, постоянно липсват между 2 и 6 титуляри.

MaLkO_LuD94
26.01.2017 13:57

Вие отдавна не играете добре просто късметът ви покри в доста мачове *thumb_up* Въпреки че постигнахте 40 мача без загуба сезонът в който направихте 100 точки бяхте много по-добри от това което сте в момента *cigarette*

Futbolfen
26.01.2017 12:35

преебавате кариерата на Мората, по добре е да се върне в юве

Rock_Revolution
26.01.2017 10:01

На тоя Касабов как му приглуша като Селта вкараха втория гол...*lol* Зле е когато пристрасни коментари коментират мачовете, като тоя дърт пеерас...

26.01.2017 14:20

На Касабов му личат пристрастия само когато коментираше Левски и доколкото знам даже му бяха наложили и забрана да ги коментира. Иначе в международен план харесва Интер, Байерн и Реал, но винаги е отдавал заслуженото на съперниците и е казвал нещата такива каквито са. Не може да се каже обаче същото за Бойко СерЕфимов, защото на него пристрастията към Барса му личат от километри. Въпреки че Касабов е левскар, не мога да му отрека че е най-ерудирания и компетентен коментатор в момента и не случайно го търсят от толкова много телевизии да коментира. И от каналите на Булсатком и от тези на БТВ медия и от Евроспорт. Понякога му се чудя как успява да изкоментира толкова мачове в събота и неделя защото един добър професионалист трябва да познава отборите и играчите, които коментира и да се подготви за конкретния мач.

MaLkO_LuD94
26.01.2017 11:05

Много ми е противен тоя но истината е че е добър коментатор просто трябва да не коментира мачове на любимите си отбори ( Левски, Байерн, Реал ) защото много му личи *erm*

Futbolfen
26.01.2017 08:00

нищо добро не ви чака и с наполи

Futbolfen
26.01.2017 12:31

ми резервите ви се справиха доста добре със севиля и то с класика което не се вижда всяка година, време е роналдо и бензо да поемат към китай *tongue**money**money* да харесвам байерн ако си запазят от контузии требъл не им мърда, а Борето Касабов как ли е спал нощес горкия той, побеля му косата от вас *cry**cry**cry**lol*

Barca_BG
26.01.2017 11:56

А пък точно ти си един от хората които най много хейтват в темите на Барса. Някак си като ти гледам стила на писане, не изглежда да си зрял човек. И още нещо няма как да излезем от мишите дупки, защото не сме били в тях. Припомни си кога за последно бяхте шампиони и после лалай.

LosBlancos7
26.01.2017 09:00

Хахаха, дай и на вас половината отбор да ви е с дълбоки резерви и да гледаме как ПСЖ ще ви отупа. Вижда се, че само Иниеста като го няма и сте гола вода, а при нас трябваше 5 титуляра да ги няма, за да започнем с лошите игри.Гледай си твоята барака, че и вие не сте нищо особено, показвате мускули срещу слабаците. Знам, че си тъпо лапе като повечето тук, но се опитвай да се държиш като голям човек поне от време на време... Само като те гледам, че си фен и на Байерн и Барселона и ми става ясна картинката... *lol* Иначе в тема на Реал както винаги, коментират повече антифенове на Реал (т. нар. фенове на фарса ) , но и това вече не е изненада. Злобари радвайте се сега, когато Реал изпитва трудности и е с половината титуляри в лазарета, защото до 1 месец като се върнат всички и ще се скриете пак по мишите си дупки.

GaLaxY94
26.01.2017 00:21

Не знам кво става вече... проблемите се трупат и трупат а мачовете си вървят... 7 контузини.. слаба игра.. ужас.. бензема трябва да си вземв малка почивка.. да пуска мариано диаз и мората .. няма смисъл.. следващия месец ще е много тежък.. трябва някакви промени..

sakata_97
26.01.2017 00:11

Честито на Селта,май стана по-добре че отпадаме с оглед на играта ни напоследък и най-вече на тази епидемия от контузии,която имаме няма да е добре 2 мача със Барса или Атлетико във този ни вид и този Данило когато виждам че ще е титуляр вече си спирам телевизора,нямам вече нерви да му гледам циг.нската мазна физиономия*cry**confused**confused*

Pique18
26.01.2017 00:09

Хубав мач. Роналдо нищо не игра, но вкара хубав гол. Много сърцато играха Селта.

methazoid
26.01.2017 00:07

Как може футболисти като Данило и Бензема да играят в този отбор.

25.01.2017 23:57

Честито на Селта.С този мач Зидан много ми падна в очите.Цял мач да държи Бензема и накрая за да влезе Мората изкарва Иско?WTF?????

djarata
25.01.2017 23:55

Честито на тия сърцати момчета.Заслужено класирване.Пожелавам им успех на 1/2.

djarata
25.01.2017 23:32

Бях забравил ,за тез пряк свободни.Хубав гол.

DJ_Nixx
25.01.2017 23:19

Тоя па може ли да претендира за такава дузпа *lol**lol**lol*

danialves2
25.01.2017 23:10

Както винаги добро впечалтение ми правят Иско и Ковачич. Още от миналия сезон ви спамя по темите, че тоя Данило е за Първа лига. Да, имаше малшанс при автогола, но като цяло е много зле. Не бих казал, че мача е приключил. На всякакви неща сме ставали свидетели в мачове от купите на дадена страна.

RMCF_1902
25.01.2017 23:12

Не мисля, че с 8 човека на терена сме способни на някакво чудо.

RMCF_1902
25.01.2017 23:08

Роналдо и Бензема да не са в отпуска, че нещо не ги виждам на терена?

Banditos

Сега очаквам белите фенчета да кажат как Купата не им била важна,а преди месец правеха требъл *lol*

djarata
25.01.2017 23:28

Да ти кажа честно ,Купата никога не ми е била приоритет.Особенно този сезон.Когато искам да спечелим титлата.

Drogba_d
25.01.2017 23:02

роналдо и бензема са се хванали на бас кой ще направи най много трагични пропуска през този сеЗон *smile*

djarata
25.01.2017 23:07

Те винаги са си пропускали много..

djarata
25.01.2017 22:59

Пореден силен мач прави Кико ,за разлика от някои други в отбора.Поздравление за Селта ,много храбро играят.