Левски загуби първата си контрола в Кипър (видео)

20:40

Левски отстъпи с 1:2 налидера в румънския шампионат Виторул в първата си контрола на лагера в Кипър.

Северните ни съседи поведоха с 2:0 в началото на мача чрез голове на Алекс Нимели в 7-ата и Лорин Пурец в 18-ата минута. В средата на първата част гол на Георги Костадинов беше отменен заради засада, а в края на мача Сашо Александров отбеляза почетното попадение след красиво попадение.

Левскарите изиграха по-силна втора част, когато на терена се появиха и по-голямата част от основните играчи. Преди почивката игра каращият проби грък Йоанис Скондрас, а неофициален дебют направи Амаду Сукуна.

Близо 100 българи пристигнаха на стадиона, за да подкрепят своите любимци.

ЛЕВСКИ - ВИТОРУЛ 1:2

0:1 Алекс Нимели 7
0:2 Лорин Пурец 18
1:2 Сашо Александров 86