Милан спаси точката срещу Торино в зрелищен мач (видео)

23:53

Отборът на Милан се добра до равенство 2:2 като гост на Торино в последния мач от 20-ия кръг на италианската Серия "А".

На почивката росонерите изоставаха в резултата с 0:2 след голове на Андреа Белоти ('21) и Марко Бенаси ('26), но през второто полувреме вдигнаха темпото и осъществиха частичен обрат. В 55-ата минута Андреа Бартолачи намали на 1:2, а 5 по-късно Карлос Бака спаси точката за гранда от Милано с точно изпълнение на дузпа.

Минута преди края на редовното време гостите останаха в намален състав, след като Алесио Романьоли получи втори жълт и съответно червен картон.

След тази среща Милан заема 5-о място в класирането с 37 точки, а Торино е 8-и с 30.

All Goals HD - Torino 2-2 Milan - 16.01.2017 by Live1Goals