Барса напълни кошницата на Лас Палмас (видео)

19:10

Отборът на Барселона разгроми Лас Палмас с 5:0 в мач от 18-я кръг на Ла Лига.

Луис Суарес откри още в 14-та минута, като до края на първото полувреме каталунците имаха още няколко чисти положения, но те не бяха реализирани от шампионите.

През второто полувреме Барса се развихри и точни за отбора бяха Лионел Меси за 2:0 в 52-ата минута, както и отново Суарес, който реализира красиво попадение от около 20 метра в 57-та минута. Секунди по-късно Арда Туран увеличи преднината на Блаугранас на 4 гола, а Алейш Видал направи победата разгромна за своя тим и оформи крайния резултат, разписвайки се за 5:0 в 80-ата минута.

Така Барса се доближи на 2 точки от лидера Реал Мадрид, който обаче има два мача по-малко.

All Goals & highlights HD - Barcelona 5-0 Las... by Live1Goals