Лас Палмас сътвори паметен обрат срещу Атлетико, но отпадна за Купата (видео)

00:21

Отборът на Лас Палмас сътвори епичен обрат като гост на Атлетико Мадрид в мач-реванш от осминафиналите за Купата на Краля, но отпадна от турнира след общ резултат 3:4.

Жълтите спечелиха на "Висенте Калдерон" с 3:2, но загубата им с 0:2 в първия двубой се оказа спасението на дюшекчиите.

Иначе Антоан Гризман откри резултата в Мадрид в 49-ата минута, но малко по-късно Марко Ливая възстанови равенството. Точно след час игра Анхел Корея отново осигури предимство на тима, воден от Диего Симеоне.

В заключителните минути на срещата Лас Палмас стигна до пълен обрат с два бързи гола. В 89-ата минута Ливая се разписа за втори път и върна статуквото на терена, а в добавеното време Давид Гарсия оформи крайното 3:2.