Реал не се смили над Гранада, Роналдо и компания биха с 5:0 (видео)

15:52

Отборът на Реал Мадрид продължи със страхотното си представяне през този сезон, след като записа убедителна победа с 5:0 като домакин на Гранада в мач от 17-ия кръг на испанската Примера дивисион.

Непосредствено преди началото на двубоя суперзвездата на белите Кристиано Роналдо показа четвъртата си Златна топка. Той бе сред голмайсторите на "Сантяго Бернабеу", като отбеляза третото попадение в мача в 27-ата минута. Преди него Иско откри резултата в 12-ата минута, а осем по-късно Карим Бензема покачи на 2:0.

Точно след половин час игра Иско се разписа за втори път и увеличи аванса на Кралския клуб на 4 гола. Крайният резултат оформи Касемиро в 58-ата минута.

Така Реал дръпна на върха в класирането с 6 точки пред втория Барселона и вече има общо 40. Тимът на Гранада пък остава на 19-о място с едва 9 пункта.

Състави:

Реал Мадрид - Навас, Марсело, Начо, Карвахал, Варан, Модрич, Кроос, Касемиро, Иско, Роналдо, Бензема; Резерви - Родригес, Касия, Коентрао, Диас, Асенсио, Мората, Данило

Гранада - Очоа, Лобан, Табану, Тито, Силва, Вецо, Агбо, Сампер, Бога, Перейра, Кравец; Резерви - Ойе, Силва, Маркес, Торал, Ацили, Понс, Буено

All Goal HD - Real Madrid 5-0 Granada... by hqfootball2016

Danskrastev
08.01.2017 14:05

На господин Хосеп Гуардиола как му липсват подобни левашки мачове, в които не си даваш зор, горкия изпада в истерия все пак играе в най-силното първенство, а не в испанското, където играеш срещу конуси....

sdw
09.01.2017 10:23

Бас ловя, че половината тея конуси ще опънат "грандовете" в Англия. Ама то не е до бас, виждали сме подобни неща.

ComsteR
08.01.2017 14:24

То и вие си имате спомени от лудата нощ в Борнемут ама айде. Или 2 Престън е вашата нощ? Питай Алавес какви конуси са след като треснаха Барса на Кампа.

GaLaxY94
07.01.2017 17:48

ХАЛА МАДРИД ! Дано да продължим с тази игра и с такава Лекота да си взимаме Мачовете!

mitko1010
07.01.2017 15:56

Съвсем закономерна победа срещу този непретенциозен съперник. Роналдо беше изпълнен с амбицията да вкара повече голове, но нищо- колкото толкова. Родригес се включи много добре в играта. Направи едно страхотно подаване към терминатора Каземиро, завършило с перфектен гол. Абсолютно никакви упреци не можем да имаме към играчите- играха страхотно и резултатът е показателен за това.
Сега трябва да впрегнем сили в подготовката за двубоя със Севиля. Смятам, че пак ще ги победим и ще задминем изравнения днес рекорд за най- много мачове без загуба на Барселона (39). С отличните ротации Зидан показа, че е най- точният за нас треньор. *smile*
#hala_madrid

RMCF_1902
07.01.2017 15:51

Добра победа без големи притеснения и проблеми.Иначе 39 мача без загуба което е изравнен испански рекорд и, ако не загубим срещу Севиля ще подобрим рекорда на Барселона.

djarata
07.01.2017 15:49

Честита победа момчета ,серията ни продължава.

sakata_97
07.01.2017 14:57

Жалко че зачетоха гола на Бензема,мен голове от нередовни ситуации не ми доставят наслада без значение дали става въпрос за моя любим отбор или не,просто не е хубаво,но и без този гол надали Гранада щеше да си тръгне със 3-4 гола от Бернабеу

CFC_H_A_Z_A_R_D
07.01.2017 14:49

Гледам мача въпреки,че няма смисъл.*lol**lol**lol*
Иначе имаше си засада при 2-рия гол,ама и да го отменят и да не го отменят,няма никакво значение.Просто или ще вдигне головата разлика на Реал нищо повече.

RMCF_1902
07.01.2017 14:24

Жалко, че признаха втория гол.Сега пак ще има спорове.

MaLkO_LuD94
07.01.2017 15:31

3 точки им отне 100% щяха да обърнат *erm*

djarata
07.01.2017 14:27

Така е ,за жалост..гола си е от засада.Малкия шмекер ся ще изкара ,че съдията е отнел точката от Гранада *joking*