Атлетико безпроблемно отвя Панатинайкос, гонят Джибрил

23:48
Атлетико Мадрид надви Панатинайкос с 2:0 на "Висенте Калдерон" в мач реванш от плейофния кръг на Шампионската лига. Испанците спечелиха първата среща с 3:2 и сега бързо стигнаха до попадение, след като още в третата минута Видра от гърците си вкара нелеп автогол.

През втората част на срещата звездата на гостите Джибрил Сисе бе изгонен, което още повече усложни ситуацията на Панатинайкос.

В 83-а минута Серхио Агуеро за втори път матира гръцкия страж и прати в делириум феновете на домакините.

Атлетико Мадрид- Панатинайкос 2:0

1:0 Видра 3-мин (а)
2:0 Агуеро 83-мин

Атлетико Мадрид: Асенжо, Хейтинга, Уйфалуши, Хуанито, Антонио Лопез, Макси Родригес, Асунсао, Шимао, Раул Гарсия, Серхио Агуеро, Диего Форлан

Панатинайкос: Галинович, Муун, Видра, Сариеги, Дарияс, Жилберто, Карагунис, Габриел, Нинис, Лето, Сисе