Палермо се оттласна от дъното след луд мач и 4:3 в Генуа (видео)

00:12

Палермо победи Дженоа с 4:3 като гост на стадион "Луиджи Ферарис" в среща от 17-я кръг на Серия А.

По този начин сицилианците събраха девет точки и се измъкнаха от последното място, което в момента е за отбора на Пескара.

Българският национал Ивайло Чочев остана неизползвана резерва за тима на Палермо.

До почивката резултатът бе равен. Джовани Симеоне откри още в четвъртата минута за "грифоните", но Куайсон изравни в 42-та.

Отново Симеоне изведе Дженоа напред в резултата в 57-та минута, а седем по-късно Нинкович заби трети гол във вратата на сицилианците.

Голданига върна гостите в мача с попадение в 69-та минута.

Две минути преди края Рисполи изравни, а Трайковски донесе трите точки за Палермо в 90-та минута. В последните секунди на двубоя вратарят на "грифоните" Матия Перин бе изгонен.