ПСЖ пак се издъни, този път загуби от Гингам (видео)

20:43

Отборът на Гингам победи като домакин Пари Сен Жермен с 2:1 в мач от 18-ия кръг на френската Лига 1.

С голове на Янис Салибур в 66-ата минута и Нил Де Пау в 70-ата минута домакините от Гингам набързо поведоха с 2:0. Единсон Кавани върна едно попадение в 80-ата минута за крайното 2:1.

За шампиона ПСЖ това е четвърта загуба от началото на сезона, като тимът е на трето място в класирането (36 т.), на четири точки от лидера Ница, който е с мач по-малко.

Гингам от своя страна постигна осми успех за сезона, като е на четвърта позиция (29 т.), на седем точки зад ПСЖ.

All Goals & Full highlights - Guingamp 2-1 PSG... by livee-football1