Ибра отново герой за Юнайтед, червените дяволи с трети пореден успех (видео)

21:29

Отборът на Манчестър Юнайтед записа трета поредна победа в английската Висша лига, след като спечели гостуването си на Уест Бромич Албиън с 2:0. Шведският нападател Златан Ибрахимович направи пореден силен мач за червените дяволи. Именно той отбеляза двата гола за успеха на своя тим.

Гостите, начело с Жозе Моуриньо, поведоха в резултата още в 5-ата минута, когато Ибрахимович завърши с глава бърза атака след центриране на Джеси Лингард отдясно.

Второто попадение в двубоя падна малко след почивката. В 56-ата минута Ибра се озова на стрелкова позиция в наказателното поле, отправи удар ниско по тревата, но топката рикошира в защитник на УБА и Бен Фостър бе принуден да я вади от мрежата си за втори път.

В оставащото време до края на срещата резултатът се запази и червените дяволи прибавиха още много важни три точки към актива си.

Така вече Ман Юнайтед има 30 точки, но остава на 6-о място в класирането, докато УБА е с една позиция по-назад с 23.

West Brom vs Manchester United 0-2 - All Goals... by footballderby

CFC_H_A_Z_A_R_D
18.12.2016 11:31

Преди около месец каза,че Жозе не е казал последната си дума и,че тепърва Юнайтед ще почват с победите.Еми поне за сега съм прав.Обаче скоро може да почнете да си взимате мачовете без кой знае какъв зор.Определено Ман.Юнайтед се завръщат за сега в битката за топ4.И то може би в най-важния момент за сезона а именно по Коледа.

Amateur2017
18.12.2016 10:42

До коментар [@comment 1942644] от [@user deeppurplehaze]:

Е точно аз ли бре, приятел!? Аз, който не понася Барса и Реал? Голям лаф изръси! *smile*

lilikoli
18.12.2016 02:30

Честита ни победа. *beer* Реално погледнато този сезон имаме загуби колкото имат и отборите от топ 4 до момента проблема при нас е, че изпуснахме 4 победи и ни изравняваха в последните минути. Ако бяхме взели мачовете си щяхме да сме в битка за титлата. Но не ги взехме и за титла само може да се мечтае този сезон. Все пак от равенствата ни винаги надигравахме противника и играта ни беше хубава, просто нямахме късмет или се пускаше Фелайни да направи дузпа. В крайна сметка от 2 месеца насам играем доста силно и това започна да дава резултат. Надявам се да продължим така *wink*

madridista98
17.12.2016 22:23

Усещам, че започваме една серия като тази на Челси и силно се надявам да увеличим ефективността си пред гола и да се бетонираме в топ4, а защо не и да помечтаем за титла *cigarette**cigarette**cigarette**beer**beer**beer*

Wolf1
17.12.2016 23:24

Пича си надява на серия като вашата, какво толкова има? И не е объркал темата, фен е и на Юнайтед.

17.12.2016 21:28

Честита победа ! Дано продължим с добрите резултати.

Amateur2017
17.12.2016 21:23

Честита победа! Най-накрая ефективност в атака!

Daley_Blind
17.12.2016 20:53

Рондон трябваше да бъде изгонен!

Amateur2017
17.12.2016 20:57

То и в нчалаото на мача имаше спорна ситуация с Лингард за дузпа, но... както и да е. В пореден мач доста дискусионно съдийство срещу нас, но както винаги съм го казвал: няма какво да се оправдаваме със съдии.

Luxury
17.12.2016 20:48

Нищо не играем, но поне сме ефективни. Браво на Ибрахимович!

Amateur2017

Абе вече се чудя кое е по-зле... Да създаваме по 15 положения и да не вкараме нито едно или да създадем 5 и да вкараме две!

Amateur2017
17.12.2016 20:32

Утре свиркаме за Арсенал и определено се връщаме в борбата за топ 4. Еле пък и ЛИвърпуул ако паднат, то направо се връщаме в борбата за второто място. Но... нека не се впускаме в излишни планове. Този мач все още не е свършил.