Драматична загуба за Чочев и Палермо във Флоренция (видео)

23:56

Фиорентина победи Палермо с 2:1 на стадион "Артемио Франки" в среща от 15-я кръг на италианската Серия А.

Главен арбитър на двубоя бе Пиеро Джакомели.

Българският национал Ивайло Чочев започна като титуляр в халфовата линия на сицилианците и остана на терена през целия мач.

Домакините откриха резултата с гол на Федерико Бернардески от дузпа в 33-та минута.

Пет минути след началото на втората част Палермо изравни. Точен за южняците бе Мато Жаало.

Сицилианците бяха съвсем близо до това да си тръгнат с точка от Флоренция, но в последните секунди на мача Кума Бубакар реализира след асистенция на Сарате и така донесе победата на Фиорентина.

"Виола" събра 23 точки и се намира на 8-мо място във временното класиране. Отборът е и с мач по-малко. Палермо остава на дъното с едва 6 пункта.