Сасуоло взе точка от "Сан Паоло" със супер - гол в края (видео)

22:19

Наполи и Сасуоло завършиха наравно 1:1 на стадион "Сан Паоло" в среща от 14-я кръг на италианската Серия А.

Главен арбитър на двубоя бе Паоло Валери.

Лоренцо Инсиние реализира брилянтен гол в 42-та минута, давайки аванс на домакините. Нападателят проби по левия фланг, влезе към вътрешността на игрището и с параболичен удар от далечна дистанция пласира кълбото в горния ляв ъгъл на вратата на гостите.

След почивката отборът на Сасуоло направи опит да стигне поне до частичен обрат. Напречната греда спаси пантелопеите в 63-та минута, когато Мисиролди стреля с глава от точката на дузпата. Пепе Рейна само изгледа как топката кацна на горния стълб.

Осем минути по-късно Дефрел влезе на мястото на Мисиролди. Именно този ход на Еузебио Ди Франческо даде дивиденти за гостите.

Седем минути преди края Гацола центрира отдясно, а Дефрел засече топката с десния крак и препарира Рейна. Изключително изпълнение!

Така бе оформен и крайният резултат. Наполи събра 25 точки и за момента е на седмо място във временното класиране. Сасуоло е на 16-та позиция с 14 пункта.