Бешикташ и Бенфика сътвориха паметен мач в Истанбул (видео)

22:08

Отборите на Бешикташ и Бенфика завършиха наравно 3:3 в мач от предпоследния пети кръг в група "B" на Шампионска лига.

Гол на Винсент Абубакар в 89-ата минута донесе точката за Бешикташ.

Тимът от Истанбул стигна до равенството, след като до 58-ата минута изоставаше с 0:3.

С голове на Гонсало Гуедес в 10-ата, Нелсиньо в 25-ата и Любомир Фейса в 31-ата минута Бенфика поведе с 3:0.

Ченк Тосун в 58-ата минута, Рикардо Куарешма от дузпа в 83-ата и Абубакар в 89-ата минута вкараха головете за Бешикташ за крайното 3:3.

За Бенфика това е второ равенство в кампанията, а Бешикташ постигна четвъртото си равенство в групата.

Преди последния кръг в групата Бенфика е на втора позиция, като има точка повече от Бешикташ. Двата тима остават с шансове за продължаване в турнира.

All Goals & Highlights HD - Besiktas 3-3... by Foot_Videos