Ростов смрази Байерн (видео)

22:03

Отборът на Байерн Мюнхен регистрира втората си загуба в груповата фаза на Шампионска лига.

В мач от предпоследния пети кръг в група "D" на състезанието немският гранд загуби като гост от руския Ростов с 2:3.

С гол на Дъглас Коста в 35-ата минута баварците поведоха. В 44-ата минута Сердар Азмун възстанови равенството. Дмитри Полоз от дузпа в 50-ата минута даде преднина на Ростов, а в 52-ата минута Хуан Бернат вкара втори гол за Байерн за 2:2.

Крайното 3:2 за Ростов оформи Кристиан Нобоа в 67-ата минута.

За Ростов това е първа победа в групата.

Тимът на Байерн си бе осигурил място в следващата фаза на турнира още преди двубоя. Ростов остава в борбата за третото място в групата.

FC Rostov vs Bayern Munich 3-2 All goals & Full... by footballTV