Левски се наложи над лидера във Втора лига

18:36

Левски се наложи с 2:0 в контролна среща над лидера във Втора лига Септември София на стадион "Георги Аспарухов". И двете попаденията бяха дело на Илиян Мицански, съответно в 4-та и 50-та минута.

Първият гол Илиян Мицански отбеляза с глава още в 4-ата минута, след асистенция на Санберг.

През втората част домакините вдигнаха леко темпото. В 50-ата минута Роман Прохазка намери Мицански, който с удар по земя вкара за 2:0. До края на срещата сините създадоха още няколко опасности, но до ново попадение не се стигна.

ЛЕВСКИ - СЕПТЕМВРИ 2:0

1:0 Мицански 4
2:0 Мицански 50

ЛЕВСКИ: Чворович, Александров, Сандберг, Лукин, Минев, Прохазка, Нар, Иванов, Аниете, Мицански, Юруков (Илиев, Орачев, Кабов, Адениджи, Г. Павлов, М.Костадинов, П. Иванов, Генев, Боримиров)