Ман Юнайтед с първа победа след повече от месец, Ибра се отпуши (видео)

19:03

Отборът на Манчестър Юнайтед прекъсна лошата си серия от 4 мача без победа в английската Висша лига, след като се наложи като гост над Суонзи Сити с 3:1. Това бе първи успех за червените дяволи в шампионата от 24-ти септември насам.

Възпитаниците на Жозе Моуриньо започнаха двубоя силно и поведоха в резултата още в 15-ата минута чрез Пол Погба. Малко по-късно на сцената за Юнайтед се появи и Златан Ибрахимович, който също прекъсна негативна серия, разписвайки се за първи път след 8 мача без отбелязан гол. Отново шведският нападател бе точен за 3:0 в 33-ата минута.

Почетното попадение за лебедите бе дело на Майк ван дер Хоорн в 69-ата минута.

Така Ман Юнайтед излезе на 6-о място в класирането с 18 точки, а Суонзи остава в зоната на изпадащите, заемайки предпоследната 19-а позиция с 5 пункта.

All Goals & highlights - Swansea City 1-3... by FootballLiveGoals

simi91
07.11.2016 08:13

Миналата седмица сравняваха Златан с Бербатов (Бербатович) *lol* Сега вкара 2 гола, очаквам сега пак 10 мача да не вкарва голове. *lol*

spas_169
06.11.2016 22:06

Не че нещо,ама Ливърпул са вече малко първи.Можеше да драснете един ред.

Amateur2017
06.11.2016 19:31

Победа със слаба игра, но предвид противника и натоварената програма не виждам причина защо трябваше да се напъваме за резултат 8:0. Като цяло, не лош мач с оглед на резултата. Качеството на играта ни не беше дори задоволяващо, но отново - предвид съперника и програмата, не е изненадващо и не беше и нужно да се хвърляме яката. Ето така ако бяхме играли и в ЛЕ, то всичко щеше да си е точно. Първото полувреме мушваме 2-3 бързи гола и след това почивка. Но уви!

Честита ни победа. С оглед на цялостният мач, Рууни според мен трябва да е играч на мача. Днес направи наистина много силен мач и понапомни за себе си. Искрено се надявам това да е повратната точка в представянето му през сезона и отново да покаже защо е капитан.

vipara21
08.11.2016 19:41

Ти Ливърпул не ги гледай, защото по всичко изглежда че тази година ще са борят за титла, като цяло те са най постоянния отбор в момента и имат всички шансове за титла през този сезон.

JayShinoda
07.11.2016 14:05

Можеше да се напънем за 8:0 поне да не се прецакаме като миналата година по голова разлика.. че ливърпул гледам имат вече 30 гола, ние едва 15...

Wolf1
06.11.2016 19:30

Ивъъъ! Кво да обърнем? Не сме играли хубаво явно, но поне взехме 3 точки!

vipara21
06.11.2016 19:19

Слабо втори полувреме, но като цяло съм доволен. Рунни беше активен, но предпочитам Мата на негово място.

Bitten

Аз пък честно казано не виждам разлика с мачовете преди този... Отново играхме точно 30 минути футбол, единственото различно беше че този път вкарахме голове през тези 30 минути.... Остатъка от мача да се пази резултат срещу гранда Суонзи е неприемливо за мен, да не говорим че ние така го пазехме тоя резултат, че ако съперника беше малко по-компетентен нямаше да го опазим... Иначе, евалата на Руни и на Погба, показаха че могат, дано сега да го направят и срещу истински клуб, защото арсенал няма да играе както играха суонзи, това е ясно на всички.