УЕФА разследва груба проява на Златан (видео)

13:17

Нападателят на Манчестър Юнайтед Златан Ибрахимович може да отнесе наказание за груба и неспортсменска проява срещу противников играч по време на мача с Фенербахче снощи.

35-годишният швед се появи на терена в 30-ата минута на мястото на контузения Пол Погба. Няколко минути по-късно Златан изпусна нервите си и след единоборство със Симон Кяер хвана датския бранител за гърлото.  Интересно е, че съдията не показа дори жълт картон на нападателя, въпреки че бе близо и добре видя ситуацията. Ибра все пак може да отнесе санкция, тъй като епизодът бе документиран от видеокамерите и апаратите на фотографите.

Очаква се Дисциплинарната комисия на УЕФА да се заеме със случая. Манчестър Юнайтед загуби мача в Истанбул с 1:2.