Капитанът на Реал Мадрид Серхио Рамос е на път да предизвика конфликт в отбора заради финансовите си претенции, съобщава испанският ежедневник Sport. Защитникът на белия балет е останал възмутен, след като е научил подробности за новия контракт на Гарет Бейл.
Ръководството на клуба смята да предложи на Бейл нов договор със заплата от 16-17 млн. евро годишно. Рамос обаче заработва "само" 10 млн. на сезон и е на мнение, че трябва да бъде най-високо платен в тима след Кристиано Роналдо. Следователно, на ръководството на Реал ще му се наложи да преговаря и с Рамос, а това може да повлияе негативно на микроклимата в отбора.
Уелсецът Бейл пък наскоро имаше претенции да получава заплата колкото тази на Роналдо.






















За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител!
РегистрацияКоментари
18.10.2016 17:24
Пропуснали сте едно малко, но съществено уточнение, Спорт не е испански, а каталунски ежедневник и това изчерпва темата!
18.10.2016 10:22
Жълтите новини край нямат *lol*
18.10.2016 08:09
Дееба и алчните ви мастии, не се наядохте на пари...
18.10.2016 00:24
И аз мисля,че няма нищо вярно в това.Доколкото помня на Рамос преди време му увеличиха заплатата.
17.10.2016 23:05
Евтини спекулации... Серхио никога не би паднал толкова долу!!!