Седми пореден мач без загуба за Саутхямптън, светците надвиха Бърнли (видео)

20:11

Саутхямптън победи Бърнли с 3:1 на стадион "Сейнт Мери" в среща от осмия кръг на английската Висша лига.

Главен съдия на двубоя бе Майк Дийн.

Светците излязоха напред в резултата с гол на Чарли Остин, който се разписа в 52-та минута.

Осем минути по-късно Нейтън Редмънд удвои преднината на южняците след асистенция на Стивън Дейвис.

Интригата в двубоя бе убита от Чарли Остин в 66-та минута. Нападателят бе точен от бялата точка, правейки резултата класически.

Пет минути по-късно Сам Воукс вкара почетно попадение за Бърнли, също след изпълнение на дузпа.

Това е седми пореден мач без загуба за светците във всички турнири.