Атлетико (М) вкара 7 и излезе еднолично на върха (видео)

22:10

Отборът на Атлетико Мадрид разби Гранада със 7:1 и оглави еднолично класирането в испанската Примера дивисион.

Възпитаниците на Диего Симеоне изнесоха истински спектакъл на своя "Висенте Калдерон" и не дадоха никакви шансове на съперниците си.

Гостите изненадващо поведоха в резултата в 18-ата минута чрез Исак Куенка, но до края на първото полувреме дюшекчиите успяха да сътворят пълен обрат с два гола на Яник Ферейра-Караско. В 61-ата минута голмайсторът на Атлетико оформи своя хеттрик и удвои предимството на мадридчани. Последваха две попадения на Николас Гайтан за 5:1. По един гол още добавиха Анхел Корея и Диего Мендеш.

Така Атлетико Мадрид вече е едноличен лидер с 18 точки, докато Гранада се намира на дъното класирането с актив от едва 2 пункта.

All Goals HD - Atlético Madrid vs Granada 7-1... by viralvideos7