Реал напълни кошницата на Бетис (видео)

23:34

Реал Мадрид разгроми като гост Реал Бетис с 6:1 и по този начин прекъсна негативната си серия от три равенства в испанската Примера дивисион.

Белите поведоха в резултата още в 4-ата минута с гол на Рафаел Варан. Точно след половин час игра Карим Бензема покачи на 2:0, а малко по-късно Марсело оформи класическата преднина на мадридчани. В самия край на първото полувреме Иско се разписа за 4:0.

В началото на втората част домакините върнаха едно попадение чрез  Сехудо, но в 62-ата минута Иско отново увеличи разликата в резултата. Головата фиеста на Кралския клуб на "Бенито Виламарин" приключи в 78-ата минута, когато Кристиано Роналдо фиксира крайното 6:1.

Така Реал Мадрид се изравни по точки с градския си съперник Атлетико Мадрид на върха в класирането. Двата тима имат по 18 точки. Бетис пък остава на 14-а позиция с 8 пункта.