Голово шоу с марка Вердер, 9 попадения на \"Везерщадион\"

07:04
На истинско голово шоу станаха свидетели зрителите на първия двубой от плейофите за влизане в групите на Лига Европа между Вердер Бремен и Актобе Ленто.

Германският тим традиционно бележи много у дома, но и допуска попадения в своята врата, така че вероятно за никого не е изненада крайния резултат – 6:3 за футболистите на Томас Шааф.

Себастиан Бьониш откри за "бременските музиканти" в 17-а минута, но Щруков изравни четири по-късно. Клаудио Писаро вкара за 2:1 в полза на Вердер в 28-а минута, но пак Щруков възстанови равенството в 32-а минута. В 36-а Налдо направи 3:2 за домакините.

След почивката голиадата продължи.

Уго Алмейда в 60-а, Налдо в 65-а и Месут Озил от дузпа в 67-а увенчаха натиска на германския тим с нови три гола. Смаков от гостите оформи крайното 6:3 в 87-а минута.