Зрелищно 3:3 между Кошице и Рома

19:24
Кошице и Рома завършиха 3:3 в първи мач между двата отбора за влизане в групите на Лига Европа.

Двубоят започва чудесно за домакините и Марко Милинкович откри резултата още в 5-а минута. "Вълците" обаче изравниха в 38-а минута, когато Франческо Тоти бе точен от дузпа. Италианският тим стигна до пълен обрат през второто полувреме. Жереми Менез вкара за 2:1 в 52-а минута, а Матео Бриги отбеляза трети гол за своите в 67-а.

Кошице обаче не се предаде. Ян Новак в 71-а минута върна едно попадение, а десет по-късно отново той направи резултата 3:3.

ivica
20.08.2009 23:29

Мексес, Пизаро , Мота , Рийзе и Бриги млади *joking* *sick*

geshana
20.08.2009 23:20

Не мога да отрека че и аз подведен и без никаква представа за нагласата към този двубой заложих 2 на мойте хора с Ханди кап където коефа беше доста по сочен като 2.15 и при 1-3 бях почти сигурен че хващам но както казах това са моите хора и не мога да им се сърдя успех Вълци дано вдигнем скудетото *wink*

GTonchev
20.08.2009 20:39

Абее утрепки вие видяхте ли първо състава на Рома ... че то само Тоти и Де Роси са от титулярния състав другото всичко са младите момчета като Губерти Черчи Менез които са пуснати да се обиграват ... Спалети си знае работата *wink* в Италия мача е твърда 1-ца с най малко 3 гола за Рома !!!

YAYA
20.08.2009 20:10

Сега може и равен да са напраили ама като дойдат в Италия ще падат с доста, а пък и Рома като глеам с тфа 3:3 вече са се класирали по нататък...

brisi
20.08.2009 19:39

Тоти к'во ми се кефина тая снимка,като накрая им нашиха 2 гола *joking* изгоря ми фиша още с първия мач,майна *evil*

Iliqn_gb
20.08.2009 19:30

еи тея Рома мн ма дразнят *evil* бях заложил 5 лева на тях + още на няколко мача.баси как мои напраят X