Юве сгази Емполи, Игуаин вкара два (видео)

15:59

Ювентус записа третата си поредна победа в Серия. В мач от 7-ия кръг шампионите се наложиха като гост с 3:0 над Емполи.

Въпреки резултата, „бианконерите” не стигнаха лесно до успеха, който бе изкован в последната третина на мача.

Пауло Дибала откри за Ювентус в 65-ата минута, а две по-късно рекордната покупка на тима Гонсало Игуаин удвои. Отново аржентинският стрелец бе точен в 70-ата минута за крайното 3:0.

С победата Юве увеличи преднината си на върха в класирането. Торинци вече имат актив от 18 точки, на 4 пред втория Наполи, който обаче е и с мач по-малко.