Юве с изстрадана победа в Сицилия, Чочев игра 81 минути за Палермо (видео)

21:12

Ювентус победи Палермо с 1:0 на стадион "Ренцо Барбера" в мач от шестия кръг на Серия А.

Главен съдия на двубоя бе Паоло Валери.

Арбитърът имаше много работа през първата част, показвайки шест жълти картона, по три за футболисти и на двата тима.

Масимилиано Алегри трябваше да прави принудителна смяна, след като Даниеле Ругани изкълчи глезен. На терена се появи Хуан Куадрадо.

Единственият гол в мача реализира Едоардо Голданига в собствената си врата. Защитникът опита да изчисти центриране на Дани Алвеш, но вместо да избие топката, я заби в мрежата на Посавеч.

Българският национал Ивайло Чочев започна мача като титуляр и остана в игра до 81-та минута, когато бе заменен от Хилемарк.

Юве доигра последните минути с човек по-малко, след като влезлият като резерва Квадво Асамоа получи травма в коляното и напусна терена, а Алегри вече бе направил трите си смени..

Въпреки натиска на сицилианците, защитата на Старата госпожа запази мрежата си суха и бианконерите се поздравиха с три точки, които ги оставят на първо място във временното класиране.