Манчестър Сити подчини и Суонзи, Агуеро вкара два (видео)

19:03

Манчестър Сити записа шеста поредна победа от началото на сезона във Висшата лига, след като надви Суонзи Сити с 3:1 на стадион "Либърти".

Серхио Агуеро откри резултата в деветата минута. Бакари Саня намери арженитенац в наказателното поле с пас по земя. Нападетелят овладя елегантно топката, финтира защитник, а след това преодоля вратаря, стреляйки между краката му по земя.

Фернандо Йоренте изравни в 13-та минута с мощен удар по диагонал с левия крак от границата на наказателното поле.

Този резултат се запази до почивката.

В 66-та минута Агуеро реализира второто си попадение в мача, разписвайки се от дузпа и по този начин отново изведе небесносините напред в резултата.

Единадесет минути по-късно Рахим Стърлинг оформи крайния резултат, а Кевин Де Бройне даде асистенцията за гола.

Манчестър Сити продължава да е с перфектен актив и е едноличен лидер във временното класиране на Висшата лига.