Арсенал натупа здраво Хъл (видео)

19:36
Арсенал спечели без особени проблеми гостуването си на Хъл. Лондончани стигнаха до успех с 4:1, с който Арсен Венгер отпразнува 20 години, откакто е начело на клуба. Алексис Санчес откри резултата в 17-ата минута, а пет минути преди почивката интригата бе на път да приключи.

Джейк Ливърмор игра с ръка в наказателното поле, като попречи на топката да влезе във вратата. Той получи червен картон, но Якупович спаси удара на Санчес от бялата точка.

Това обаче не помогна много на Хъл, тъй като Тио Уолкот направи 0:2 в 55-ата минута след двойно с Алекс Иуоби, който асистира и за първото попадение. Въпреки доминацията на Арсенал домакините се върнаха в мача, след като Робърт Снодграс се разписа от дузпа. В края топчиите решиха отново да вдигнат темпото и Санчес и влезлият като резерва Гранит Джака вкараха за крайното 1:4.

sakata_97
17.09.2016 21:34

Честита победа пичове,само да питам някой който е гледал мача,как играхме,питам защото нямах за първи път от доста време възможност да си гледам отбора за което съжалявам с оглед на днешния добър резултат ;д

wengerout
18.09.2016 15:14

Това предполагам е за мен. Да, защото нямам какво да правя по цял ден и стоя и гледам Диема Спорт, за да гледам Тотнъм с Джилингам, Престън, Болтън и други средняци. Но вече ще знам, благодаря

bitter_kas
18.09.2016 14:14

Ама информирай се.....миналата седмица даваха Тотнъм в 15:00...още тогава трябваше да се усетиш,че дават по един мач в събота от 15:00

wengerout
17.09.2016 19:58

Този мач даваха ли го?
Мислех да го гледам, но после се сетих, че нали уж не предаваха мачовете от 3 английско време и се отказах...

dimo_993
17.09.2016 22:52

От Диема имат право да излъчват само по един мач от 17:00 часа.

wengerout
17.09.2016 20:53

Ти не си разбрал. Правилото важи/важеше дори в Англия, за да могат да се накарат хората да отидат по стадионите.. Миналият сезон си спомням колко много пъти от 3 часа Sky дават студио, следейки резултатите от всичките лиги в Англия и с включвания, без картина естествено, само коментар, от стадионите при нещо интересно. Не, че Диемите не са дали достатъчно пари и за това не ги предавали. Сега признавам не съм информиран и мислех, че отново няма да се предават тези мачове.

Man7united
17.09.2016 20:29

Нещо не си разбрал, това беше преди 2 години, а сега Диема имат правата и излъчват всичко.

persie1992
17.09.2016 19:44

Определено страхотен мач особено от страна на Уолкът и Айоби, които комбинираха брилиянтно и играха с желание. Йозил и Бейерин днес не ми харесаха много, но се надявам да получат почивка срещу Нотингам (освен тях от почивка се нуждаят и Косчелни, Касорла и Алексис според мен). Знаем, че Арсен не цени много турнира за купата на лигата, така че очаквам състава да е от младежи и резерви. А другата седмица дано ударим още един шамар на Челси! COYG