Ливърпул показа класа и разгроми храбрите \"грънчари\" (видео)

23:54
Ливърпул се отърси от загубата от Тотнъм в неделя и победи с 4:0 Сток Сити на "Анфийлд" в мач от втория кръг на Висшата лига.

Стивън Джерард проби по левия фланг в петата минута и изведе Фернандо Торес, който хладнокръвно откри резултата.

"Червените" имаха превъзходство през по-голямата част от времето и в 45-а минута Глен Джонсън с хубав изстрел покачи на 2:0.

След почивката нещата на терена не се промениха и отново Ливърпул доминираше. Дванадесет минути преди края на срещата Стиви Джи изведе Дирк Кайт и холандецът за трети път взриви "Анфийлд",  давайки надежди на "червените" фенове, че мърсисайдци могат да вземат титлата през тази кампания.

В третата минута от продължението на мача Глен Джонсън отново показа, че пасва добре в състава на Рафа Бенитес. Десният бек направи хубава асистенция на Давид Н\'Гог, който оформи крайното 4:0 за Ливърпул.

20.08.2009 15:36

hahah Тия Манчестър са за кашмер *smile* You'll never walk alone Тази година шампиони (party)

kurgolqm
20.08.2009 12:35

бахти смепшните...и вие се почуствахте много че биете стоук...

dumbo_s
20.08.2009 11:42

Мача ми хареса , но Воронин няма място в нашия отбор .... Не е и за стила и изобщо ... По - добре да си го дадем на Херта или който го иска и това е ... Н'Гог макар и за по - малко направи великолепни отигравания ... *wink*

ceco26
20.08.2009 11:14

Глен Джонсън върши много добра работа. Освен, че спечели дузпа първия кръг, вкара и много хубав гол в този мач.

SG_favorit_
20.08.2009 10:18

Невероятен мач, както и всички други, когато играе Ливърпул *wink* Честито на феновете!

barneta_7
20.08.2009 08:01

Нали знаете, че играеш толкова колкото ти позволява съперника. А до колкото за мача Глен няма равен в последните 10г не съм виждал такъв защитник като него . А за Стоук се поотвориха след 2-рия гол и затова донякъде толкова ги бихме. Дано до края на сезона сме толкова добри !

Yang_G
20.08.2009 02:33

ХОРА, ПРЕМИЪРШИП Е НЕПРЕДВИДИМ !

LiverpoolFCRS
20.08.2009 02:28

Хм, доволен съм от победата, но наи вече от страхотната игра на Глен. Първия мач срещу Тотнъм той беше наи добрия на терена за нас. Сега отново поне за мене беше наи полезния заедно с Хавиер Масчерано. Джерард и Торес могат много повече но се пак това е началото на сезона, според мене тая годиня ще сме по силни и надявам се това да стигне. Алонсо много ще липсва но все пак не съм видял Акуилани. Следващия мач срещу Вила, струва ми се ще сме още по добри и внушителни.

sasho75
20.08.2009 01:12

Тоя Рори Делап направо кърти-ебати и тъчовете ебати и чудото-ашколсун,на световното по лека атлетика ако се запише в някоя дисциплина като мятане на чук примерно няма да има равен *smile*

sasho75
20.08.2009 01:04

igracha_kz,аз много се притеснявах преди мача,именно защото всички го чакат за 1 и като се има впредвид и яловата игра с Тотнъм и като се сетя какво направихме със Стоук миналата година просто този мач за мен беше Но Бет.Сега гледам записа и пак има още резерви в играта ни и си мисля че резултата не отговаря на играта,Стоук са много корави и непредвидими изпуснаха няколко положения и ако беше влязло 1 при 1:0 или 2:0 мача ставаше съвсем друг,пожелавам им успех в кампанията.

igracha_kz
20.08.2009 00:55

Ей, lfc_bul, какво искаш да пишем бе? Че сте били "най-силният" отбор в Англия ли? Не се пишат коментари, защото е напълно нормално нещо тази победа. Но браво все пак за категоричният резултат.

lfc_bul
20.08.2009 00:43

Защо не пишете сега бе тъпи мангали ?

el_diablo
20.08.2009 00:30

Знаех си, че любимците ми няма да разочароват феновете си след лошия старт.

Barca_fen112
20.08.2009 00:23

Добър реванш за резила от неделя .но това не трябва да ги успокоява ,а да продължават да мачкат *wink*