Икарди донесе първа победа на Интер за сезона (видео)

23:55
Интер победи Пескара с 2:1 на стадион "Адриатико" в среща от третия кръг на Серия А.

Главен арбитър на двубоя бе Антонио Дамато.

Делфините излязоха напред в резултата в 63-та минута, когато Баебек откри резултата след асистенция на Дзампано.

В 75-та минута Франк Де Бур направи тройна смяна, пускайки в игра трима нападатели - Паласио, Йоветич и Едер. Капитанът Мауро Икарди остана на терена.

Този ход на треньора на Интер даде резултат.

Тринадесет минути преди края Банега центрира отдясно, а Икарди засече с глава, пращайки топката в мрежата на Бизари.

Срещата вървеше към законормерно равенство, но в първата минута от даденото от рефера продължение на редовното време нерадзурите стигнаха до победата.

Топката бе изсипана пред дъгата на пеналта на Пескара. Там бранителите на домакините буквално подадоха кълбото в краката на Икарди и го оставиха сам срещу вратаря. Аржентинецът се възползва от подаръка и стреля в долния десен ъгъл на Бизари, носейки първа победа за сезона на Интер.