Ювентус не пожали Сасуоло (видео)

21:57
Гонсало Игуаин и Миралем Пянич донесоха третата поредна победа на Ювентус в Серия "А" с 3:1. Двамата дебютираха като титуляри за бианконерите срещу Сасуоло и още в 27-ата минута Старата госпожа водеше с 3:0.

Аржентинецът изригна с две бързи попадения в 5-ата и 10-ата минута, като второто бе изключително красиво, а босненецът, който изигра първи минути за Старата госпожа, удари гредата в 27-ата минута с глава, а при добавката записа първо попадение с екипа на шампионите.

Малко изненадващо Антей намали в 33-ата минута след грешка на Джанлуиджи Буфон. През втората част и двата тима пропуснаха няколко възможности, но нов гол не падна.