Реал Мадрид би Осасуна в рубриката Гол след Гол (видео)

18:57
Отборът на Реал Мадрид победи категорично у дома Осасуна в мач от 3-ия кръг на испанската Примера дивисион. Двубоят на стадион "Сантяго Бернабеу" приключи при резултат 5:2 за състава на Зинедин Зидан.

Кристиано Роналдо откри резултата още в шестата минута. Данило (40'), Серхио Рамос (45'), Пепе (56') и Лука Модрич (62) наредиха попадение след попадение във вратата на съперника.

Червените се отърсиха с два гола - на Ориол Риера (64') и Давид Гарсия (78'), като дори и изпуснаха дузпа.

С успеха момчетата на Зидан се изкачиха на върха в Ла Лига със стопроцентов актив от 9 точки. В сряда Реал започва участието си в групите на Шампионската лига.

Стартови състави:

Реал Мадрид:
Касияс, Данило, Пепе, Рамос, Начо, Модрич, Кроос, Ковачич, Бейл, Роналдо, Мората

Осасуна: Петер, Фуентес, Д.Гарсия, Фланьо, У.Гарсия, Бонин, Де Лас Куевас, Тиенса, Санхурхо, Кодро, Ривиер

11.09.2016 00:42

Ако играем както играхме първото, положението ще е страхотно.

sdw
13.09.2016 14:19

И като водим някой с 5 гола в 60-та минута, дай да играем така и последния полвин час ? Ба тва от миналата година го чета непрекъснато. Защо сме играли силно първото полувреме, а второто сме се разхождали. Ами замислете се малко!

Drogba_d
10.09.2016 19:06

Ами честита победа! , бихме си ги на ходом както се казва , имаше 3-4 доста безобразни грешки в защита , в които най хубавото беше че данило не взе участие както обикновено *joking*

sakata_97
10.09.2016 19:05

Хубаво вкарахме 5 гола,но тези 2 допуснати не говорят добре за защитата,трябва по-сериозно отзаде иначе ще берем ядове

simon_66
10.09.2016 21:18

Головете на Осасуна се получиха абсолютно неспасяеми, за който и да било вратар в света в момента. Супер прецизно насочени удари с глава. А и Пепе и Рамос не са играли от доста време заедно. Иначе Реал играха каквото играха 1-вото полувреме, след това намалиха доста оборотите. Очаквам още по-голямо тяхно шоу в Шампионска лига, когато излязат с най-доброто *smile*

Reyes_de_Europa
10.09.2016 17:58

Идеалния вариант е да си спечелиш мача до почивката и след това спокойно може да се направят някои смени. Искам да видя Мариано вместо Мората и Асенсио вместо Роналдо. Васкес също може да замени Бейл. А ако на нашите им се играе още, то Осасуна може да стане и Очосуна / Осемсуна/ !!!

MaLkO_LuD94
10.09.2016 16:58

Атлетико днес се разигра и вкара 4 на Селта очаквам нещо подобно и на мачовете на Реал и Барса няма да се изненадам и ако се стигне до 6-7 гола някъде въпреки кадровите проблеми *thumb_up*