България оглави група "А" след първите мачове (видео)

00:53
Европейският вицешампион Франция стартира с равенство в квалификациите за Световното първенство във Франция през 2018 година.

В първия си мач в група "А" на квалификациите избраниците на селекционера Дидие Дешан завършиха наравно 0:0 като гости на Беларус.

Французите имаха сериозно превъзходство на стадиона в Борисов, което обаче така и не съумяха да оползотворят.

В следващия си мач от квалификациите, на 7 октомври Франция приема отбора на България.

В същия ден Беларус гостува на Холандия

В другата среща от тази група Швеция и Холандия завършиха наравно 1:1 на стадион "Френдс Арена" в Солна.

С гол на Маркус Берг в 43-ата минута тимът на Швеция поведе в резултата. По-активният тим в мача - този на Холандия, стигна до точката в 67-ата минута след попадение на Уесли Снайдер.

В следващия си мач, на 10 октомври Швеция приема България.

Холандия е домакин на Беларус на 7 октомври.

Така след изиграването на първите мачове България оглави група "А".

vanko_liverpool
07.09.2016 17:07

Браво момчета.Напред Петевата чета.Още един мач остана и сме на Световно, а дори и да го загубим ще имаме шанс чрез бараж да отидем в Русия.Гордост !

Chelsea86
07.09.2016 12:04

Както казах преди мача с Люксембург май само от тях няма да ядем бой. Беларус също ще ни смачка...

Amateur2017
07.09.2016 15:55

А за тях не ми се мисли.

Red_Manc
07.09.2016 15:53

Ти остави Люксембург, а какво ще ни правят Франция, Холандия и Швеция ? Най - много да ни качат на 4/5 гола разлика и да ни съжалят !

Amateur2017
07.09.2016 12:23

Не че нещо, но и от Люксембург си ядохе бой. Цели три гола ни налупаха и то на наш терен. Да, с късмет победихме, но... не е като да не поядохме и бой *smile* Направо не ми се мисли какъв ад ще е в Люксембург. Ония ми ти техните футболисти като запристигат с колелетата за мача... Ужас направо! Нови 3 гола ще отнесем, въпросът е дали ще успеем да вкараме 4 отново.

lilikoli
07.09.2016 04:12

Европейският вицешампион Франция стартира с равенство в квалификациите за Световното първенство във Франция през 2018 година. Тея франсета домакини и на световното ги сложиха *lol*. Иначе само за първия кръг ще сме на 1 място.*cigarette*