Челси обърна \"черните котки\"

23:48
Отборът на Челси победи с 3:1 при гостуването си на Съндърланд в среща от 2-и кръг на английската Висша лига. През първата част момчетата на Карло Анчелоти губеха с 0:1, но след страхотна игра през вторите 45 минути обърнаха резултата в тяхна полза.

Попадението за "черните котки" падна през първата част и бе реализирано от новото попълнение на тима Дарън Бент, който не бе желан на "Уайт Хатр Лейн" и се присъедини към тима на Стив Брус. В началото на второто полувреме Михаел Балак изравни в 52-а минута, а само девет по-късно Франк Лампард даде преднина за гостите след точно иузпълнена дузпа. Точка на спора сложи спряганият за трансфер Деко в 70-а минута.